Polski producent pieców i kotłów żeliwnych

Wieloletnie doświadczenie zaowocowało wprowadzeniem do sprzedaży hurtowej oraz detalicznej innowacyjnych rozwiązań z zakresu centralnego ogrzewania domów jednorodzinnych, a także obiektów użyteczności publicznej.

Nasze produkty są przyjazne środowisku i spełniają rygorystyczne normy emisji spalin oraz sprawności energetycznej. Odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie szkodliwych związków chemicznych są niepodatne na korozję. Oprócz tego każdy z dostępnych u nas pieców i kotłów charakteryzuje się wieloletnią trwałością.

Producent polskich pieców i kotłów żeliwnych

Jesteśmy polskim producentem żeliwnych pieców oraz kotłów CO. Wiedza zdobyta przez lata pozwala nam na wdrażanie do naszych produktów innowacyjnych rozwiązań, podnoszących ich parametry użytkowe. Urządzenia mają doskonałe właściwości przemiany energii, a ich sprawność dochodzi do 90%. Są energooszczędne, a zarazem przyjazne środowisku naturalnemu.

Odlewane ze specjalnie skomponowanego stopu żelaza i węgla oraz krzemu, fosforu i manganu konstrukcje charakteryzują się ponadczasową trwałością. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, szeroki zakres temperatur pracy, a także niepodatne na wysokie ciśnienie panujące wewnątrz. Zastosowanie zaawansowanych technik odlewniczych stawia te polskie piece i kotły żeliwne w czołówce tego typu produktów dostępnych na rynku.

Maszyny wyposażone są w nowoczesne rozwiązania, takie jak mikroprocesorowe sterowniki elektroniczne, kontrolujące ich pracę oraz dozowanie paliwa. Zapewniają dużą automatyzację procesu, dzięki czemu sprzęt jest niemalże bezobsługowy. Ingerencja użytkownika ogranicza się do ustawienia pożądanej temperatury i okresowego dodawania ekogroszku, co ma miejsce zazwyczaj raz na kilka dni.

Solidne kotły i piece żeliwne od polskiego producenta

Oferowane przez nas żeliwne piece i kotły CO to produkty rodzimej produkcji, które charakteryzują się doskonałymi właściwościami termicznymi. Pozwalają na redukcję kosztów ogrzewania budynków i oszczędność czasu, wynikającą z braku konieczności ich systematycznej kontroli. Jeżeli szukasz tanich i bezobsługowych rozwiązań – skorzystaj z naszych urządzeń grzewczych od polskiego producenta.

Korzyści z wyboru naszego pieca lub kotła CO

Wykonane z wysokiej jakość materiałów rozwiązania charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi. Jesteśmy producentem polskich pieców żeliwnych oraz kotłów CO w atrakcyjnych cenach. Jakie są zalety naszych produktów?

  • Spełniają rygorystyczne normy i klasyfikowane są w 5 klasie energetycznej.
  • Mogą być stosowane w domach, jak i obiektach użyteczności publicznej.
  • Są ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.
  • Cechują się niskimi kosztami eksploatacji.
  • Sterowniki elektroniczne, automatyzujące ich pracę, sprawiają, że są bezobsługowe.
  • Nie emitują nadmiernych ilości pyłów oraz gazów.
  • Charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i związki chemiczne.

Warto również zwrócić uwagę na wysoką trwałość zastosowanych palników, które w znaczący sposób podnoszą wydajność procesu spalania, redukując ilość zużywanego paliwa. Cicha praca pozwala na ich użytkowanie w domach jednorodzinnych i sąsiedztwie miejsc pracy biurowej. Mimo nieco wyższej ceny niż w przypadku analogicznych konstrukcji stalowych piece i kotły żeliwne od polskiego producenta Zenmar są dużo trwalsze i bardziej ekonomiczne w eksploatacji.