Żeliwne kotły Zenmar

Zenmar to polska firma rodzinna założona w 1990 r., która jest producentem żeliwnych kotłów CO z automatycznym podajnikiem paliwa oraz montażem kotłów.
W ofercie posiadamy kotły takich marek jak: Camino, Termo-Tech, Klimosz , Elgomax itp

Oferowane przez nas żeliwne i stalowe kotły CO charakteryzują się wysoką solidnością i trwałością. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że dostarczane przez nas konstrukcje mają wiele innowacyjnych rozwiązań. Są praktycznie bezobsługowe, dzięki zastosowaniu pełnej automatyzacji procesu dystrybuowania paliwa przez nowoczesne podajniki ślimakowe. Jednocześnie gwarantują utrzymywanie zadanej temperatury w pomieszczeniach niezależnie od warunków panujących na zewnątrz obiektu.

Piece żeliwne do centralnego ogrzewania Zenmar

Najlepsze kotły żeliwne CO z podajnikiem na rynku

Wszystkie nasze żeliwne piece do centralnego ogrzewania z automatycznym podajnikiem są przyjazne środowisku i bardzo wydajnie spalają paliwo, co potwierdza zgodność z rygorystycznymi normami PN-EN 303-5:2012. Są one klasyfikowane jako energooszczędne kotły CO klasy piątej. Dysponują mocą wystarczającą do ogrzania przestrzeni o dużej kubaturze. Charakteryzują się także niską emisją szkodliwych dla atmosfery pyłów, gazów oraz groźnych dla zdrowia związków siarki. Cechuje je cicha i niezawodna praca oraz wieloletnia trwałość.

Każdy z dostarczanych przez nas żeliwnych pieców i kotłów CO wyposażonych w podajniki jest zbudowany z wysokiej klasy elementów.

Zalicza się do nich m.in. solidne i trwałe palniki, które w pozytywny sposób wpływają na sprawność procesu spalania, przyczyniając się jednocześnie do zmniejszenia ilości wykorzystywanego paliwa. Z naszych profesjonalnych produktów skorzystały już tysiące Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z całej Polski. Zawdzięczamy to zachowywaniu najlepszych procedur kontroli jakości, czego efektem są wydajne i bezawaryjne rozwiązania grzewcze.

Dostępne w naszym asortymencie polskie piece żeliwne i kotły CO, które możesz obejrzeć w sklepie na terenie Tczewa, są wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań. Gwarantują one stabilne zachowywanie parametrów termicznych i temperatury urządzenia niezależnie od fluktuacji mocy pobieranej przez instalację centralnego ogrzewania. Specjalne sterowniki ograniczają powstawanie zanieczyszczeń i znacząco wydłużają czas pomiędzy kolejnymi konserwacjami wnętrza urządzenia.

Naszej produkcji maszyny grzewcze z automatycznym podajnikiem charakteryzują się również wysokim poziomem bezpieczeństwa eksploatacji. Nie ma ryzyka wybuchu czy uszkodzenia mechanicznego, wynikającego ze wzrostu ciśnienia lub nagłych zmian temperatury. Bezobsługowe rozwiązania są gwarancją wieloletniej, niezawodnej eksploatacji i redukcji kosztów ogrzewania budynku.

W firmie Zenmar znajdziesz nie tylko żeliwne maszyny grzewcze, ale też szeroki wybór tanich i wydajnych kotłów stalowych oraz wysokiej klasy części zamienne i serwisowe w atrakcyjnej cenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży dysponujemy fachową wiedzą, która pozwala nam kompleksowo i skutecznie obsługiwać naszych klientów oraz proponować rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów mających zastosowanie w budynkach z centralnym ogrzewaniem, a jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do zakupów naszych wyposażonych w podajniki pieców żeliwnych i kotłów CO na terenie Tczewa i okolic.