Kotły żeliwne, grzewcze z podajnikiem ślimakowym

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych rozwiązań z zakresu ogrzewania budynków wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej, a także zakładów przemysłowych i hal magazynowych. Nasze kotły i piece żeliwne z podajnikiem ślimakowym oferowane na terenie Tczewa to solidne i trwałe konstrukcje, które są efektem wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia projektantów.

Dostarczane przez nas produkty charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji, są energooszczędne, a zarazem przyjazne dla środowiska naturalnego. Duża automatyzacja i elektroniczna kontrola procesu spalania sprawiają, że maszyny są praktycznie bezobsługowe. Należy tylko regularnie uzupełniać ekogroszek – raz na kilka dni.

Solidne kotły grzewcze z podajnikiem ślimakowym w Tczewie

Oferowane przez nas kotły grzewcze z podajnikiem pozwalają na utrzymanie odpowiedniego komfortu termicznego w pomieszczeniach podczas chłodnych dni. Spełniają również wymagania normy PN-EN 303-5:2012, co jest jednocześnie potwierdzeniem ich wysokiej sprawności i ekologicznego działania. Niska emisja szkodliwych pyłów i gazów do atmosfery to ich duża zaleta.

Automatyczne rozwiązania zastosowane w naszych produktach sprawiają, że są one bezobsługowe i zapewniają dużą oszczędność czasu. Jednocześnie gwarantują utrzymywanie odpowiedniego poziomu temperatury niezależnie od warunków panujących na zewnątrz budynku. Mogą być zasilane tanimi i wydajnymi paliwami, takimi jak ekogroszek, który jest bardzo ekologiczny.

Zastosowanie wysokiej jakości surowców – węgla, krzemu, żelaza i fosforu – sprawiło, że konstrukcje charakteryzują się bardzo dużą przewodnością cieplną. Dzięki temu mogą pracować w szerokim zakresie temperatur, bez ryzyka o uszkodzenie bloku żeliwnego. Ponadto, po zakończeniu okresu eksploatacji, mogą zostać poddane w 100% procesowi ekologicznego recyklingu poprzez ich stopienie, celem ponownego użycia materiału.

Producent polskich kotłów i pieców żeliwnych z Tczewa

Nasza firma to profesjonalny producent polskich kotłów i pieców żeliwnych działający nieprzerwanie od 1990 r. Doskonałe własności termiczne stawiają produkty w czołówce rozwiązań do ogrzewania budynków. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz ekologiczne oraz bezobsługowe urządzenia grzewcze w niskiej cenie!

Dlaczego warto wybrać nasze kotły żeliwne z podajnikiem?

Produkowane przez nas piece i kotły grzewcze z podajnikiem ślimakowym, oferowane w rejonie Tczewa, charakteryzują się doskonałymi parametrami termicznymi. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie produktów, cechujących się wieloma zaletami. Jakie są korzyści z ich wyboru?

  • Konstrukcje są przyjazne środowisku, spełniają normy sprawności i znajdują się w wysokiej, 5 klasie energetycznej.
  • Ich uniwersalność sprawia, że mogą być wykorzystywane m.in. na terenie domów jednorodzinnych, szkół, szpitali, a także obiektów przemysłowych.
  • Charakteryzują się niskimi kosztami użytkowania, a także brakiem konieczności regularnej obsługi i kontroli.
  • Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie związków chemicznych, a także niepodatne na korozję.

Dużą zaletą jest również ich cicha praca oraz fakt zastosowania trwałych i solidnych palników, cechujących się wieloletnią, niezawodną eksploatacją.