Kotły CO z podajnikiem na ekogroszek

Nasza firma jest producentem urządzeń do ogrzewania domów i obiektów użyteczności publicznej z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Dostarczamy wysokiej klasy żeliwne kotły CO z podajnikiem na ekogroszek. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną.

Oferowane przez nas rozwiązania są nowoczesne, energooszczędne i przyjazne środowisku. Umożliwiają optymalne wykorzystanie paliwa, dzięki czemu minimalizują koszty eksploatacji, gwarantując jednocześnie komfort termiczny osób, użytkujących ogrzewane wnętrza.

Solidne i trwałe kotły na ekogroszek w niskiej cenie

Każdy produkowany przez naszą firmę kocioł na ekogroszek z podajnikiem oferowany jest w niskiej cenie. Pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu, stanowiąc jednocześnie bezobsługowe rozwiązanie. Jedyne czynności, jakie musimy podjąć to okresowa kontrola parametrów oraz uzupełnianie kosza zasypowego, co – w zależności od jego wymiarów – możemy robić raz na kilka dni.

Wysoką jakość naszych produktów potwierdza fakt, że spełniają one rygorystyczne wymagania normy PN-EN 303-5:2012. Ich moc pozwala na ogrzanie dużych powierzchni w krótkim czasie. Wyposażone są w specjalne mechanizmy automatycznego podawania paliwa oraz usuwania popiołu, co dodatkowo zwiększa wygodę ich użytkowania.

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn grzewczych, czego efektem są solidne i trwałe kotły CO, które oferujemy. Zasilanie ekogroszkiem znacznie obniża koszty ogrzewania budynku zimą. Charakteryzuje się on stosunkowo wysoką wartością opałową, przy jednoczesnej niskiej zawartości siarki, która jest szkodliwa dla środowiska naturalnego.

Piece żeliwne do centralnego ogrzewania Zenmar

Tani kocioł na ekogroszek z podajnikiem od producenta

Oferowane przez nas tanie kotły na ekogroszek z podajnikiem automatycznym to wydajne i trwałe rozwiązania, które pozwalają na zachowanie komfortu termicznego w całym domu. Szukasz niezawodnych urządzeń grzewczych od zaufanego producenta? Skorzystaj z naszej oferty!

Zalety stosowania kotłów CO z podajnikiem na ekogroszek

Dostarczane przez nas produkty charakteryzują się wieloma pozytywnymi cechami użytkowymi. Wśród zalet, jakie wynikają z ich stosowania, warto wymienić:

  • niskie koszty eksploatacji oraz zakupu paliwa,
  • przyjazność środowisku,
  • bezobsługowość i automatyzację procesu zasilania ekogroszkiem,
  • niewielką emisję pyłów, gazów oraz siarki do atmosfery,
  • spełnienie rygorystycznych norm sprawności,
  • łatwy montaż i prosty serwis,
  • możliwość ogrzewania dużych przestrzeni,
  • wysoką trwałość żeliwnych palników poprawiających efektywność spalania,
  • cichą i niezawodną pracę,
  • bezproblemową kontrolę temperatury przez zaawansowane sterowniki elektroniczne.

Wysokiej jakości kocioł CO z podajnikiem jest nowoczesnym rozwiązaniem, które sprawdza się również w wymagających zastosowaniach przemysłowych. Klasa 5 oznacza wydajne i przyjazne środowisku ogrzewanie pomieszczeń.

Produkty są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie substancji chemicznych. Charakteryzują się niepodatnością na działanie korozji oraz wieloletnią żywotnością i niezawodną eksploatacją przy pracy ciągłej. Mogą być stosowane w większości istniejących kotłowni, bez konieczności ich dodatkowego dostosowywania do nich.